Korzystając ze strony www.ddtrading.com.pl zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych zgodnie z poniższą formułą.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, a także Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), oraz Polityka Bezpieczeństwa Informacji, oraz Instrukcją Zarządzania Systemem Informatycznym w D&D Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (KRS: 484024) w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dariusz Szawurski – Prezes Zarządu D&D Trading Sp. z o.o. (KRS: 484024).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi formularza kontaktowego. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać”.

Zbiór danych osobowych można pobrać za pomocą kontaktu z osobą odpowiedzialna za RODO
w D&D Trading Sp. z o.o.
jbu@ddtrading.com.pl